sprzatanie u Moniki K

Dzial o rzeczach, ktore sie nam zdarzyly w pracy. Prosze nie umieszczac tu ogloszen.

sprzatanie u Moniki K

Postby dorian0404 » Thu, 2 February 2012, 11:11

witam mysle ,ze powinieniem o tym Was poinformowac cobyscie nie musieli zjesc tyle nerwow co ja.Jakis czas temu mialem noz na gardle i poszukiwalem pracy i juz nie zalezalo mi czy bedzie na stale czy tez nie.
Wiec na polishassocation znaczy sie tutaj znalazlem ogloszenie o sprzataniu po 2.5 godziny u Pani wyzej wymienionej.Praca jako taka ale byla nie zwazajac juz na fakt ,ze pensje sie tam dostaje z miesiecznym opoznieniem,ze pani Monika zapomniala mi wreczyc po podpisaniu umowy mojej kopii umowy,w koncu znalazlem prace na stale wiec sie zwolnilem i tutaj dopiero zaczelo sie ``eldorado``
dostalem marne grosze za swoja prace,pani Monika jako tako policzyla po swojemu godziny i w koncu mowiac mi ,ze chce ja oszukac :evil: nie no jakas paranoja,jak sie upomnialem o swoja umowe to nie raczyla zapytac w jaki sposob ja dostarczyc tylko wyslala na moj stary adres i teraz mam problem z odebraniem jej,jak zapytalem kiedy dostane swoje zalegle pieniadze to wiecie co mi powiedziano :o :shock: ze mam zyc z oszczednosci :evil: no krew sie we mnie gotuje na samo wspomnienie
teraz musze czekac kolejny miesiac czyli do konca lutego na swoje zalegle pieniadze a prace zakonczylem pod koniec grudnia
mam problem z odzyskaniem p-45 ktory zreszta jest mi niezbedny to obecnej pracy i dostane go rowniez pod koniec lutego
co najlepsze na samym poczatku powiedziano mi zebym zapisywal godziny no i tak tez uczynilem ale niekompetentna pani Monika liczy po swojemu zwlaszcza jak ktos nie jest jej pracownikiem
no i ponoc firma ma prawo do 5% pomylek w naliczniu pensji ktore ponoc jak sie zdarza zostana wyplacone po kolejnych miesiacach oczekiwania o ile wogole bedzie mialo to miejsce

ale ja nie zamierzam tego tak zostawic i juz wystartowalem co by wyciagnieto konsekwencje od kogo trzeba

``Badz swiadkiem nie sedzia,skup sie na sobie ,zamiast na zyciu innych jak to robicie``
dorian0404
Forumowy wymiatacz

Re: sprzatanie u Moniki K

Postby Esperanza » Thu, 2 February 2012, 16:42

Pracuję dla Moniki od dawna i nie zgadzam się z Twoimi oskarżeniami. Mi to podchodzi pod szkalowanie jej dobrego imienia. Podejmując pracę Monika (zapewne tak jak mi i innym pracownikom), wytłumaczyła Ci w jaki sposób naliczane jest wynagrodzanie i kiedy jest wypłacane-nie rozumiem wiec skąd Twoje zdziwienie, ze musiales czekać tyle na wypłatę? Po drugie, owszem, w firmie (nota bene nie należącej do Moniki!) zdarzają się pomyłki przy naliczaniu wynagrodzenia jednak ZAWSZE są one wyrównywane wraz z następnym przelewem (a jak dobrze wiedziałes podpisując umowę przelew jest raz w miesiącu). Te pomyłki są niezależne od Moniki więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia skontaktuj się z włascicielami firmy od ktorych to zależy. Przykro się czyta takie rzeczy, biorąc pod uwagę jak często Monika szła ci na rękę za każdym razem kiedy prosiłeś o dzień wolny lub wcześniejsze wyjście z pracy.
Nieładnie z twojej strony Ryszardzie!
Esperanza
Bywalec

Postby mimika » Thu, 2 February 2012, 19:20

Witam,
myślę, że należy wyjaśnić kilka kwestii, jeżeli pan Ryszard chce wyjaśnić to przez forum- proszę bardzo.
Ja-Monika K nie mam żadnej firmy- jestem tylko przedstawicielem firmy sprzątającej- Area Supervisorem, w moich kompetencjach nie leży wypisywanie P45 czy sprawy księgowej- do której Ryszard dostał numer telefonu, dostał kopie maila od księgowej kiedy ta P45 do Niego wyśle- zgodnie z podpisaną umową miedzy Ryszardem a mną-przedstawicielka firmy(NIE WŁAŚCICIELKA jak mylnie przedstawia to Ryszard) P45 wysyłane jest po wystawieniu payslipa zamykającego karierę pracownika w firmie(NIE MOJEJ!).

Informacja o terminie wypłaty była podana podczas podpisania umowy- rozumiem to w ten sposób, że jeżeli komuś nie odpowiada system wynagrodzeń miesięcznych z miesięcznym opóźnieniem TO PRACY NIE PODEJMUJE, a nie później rzuca błotem bo tyle musi czekać na swoje pieniądze.. Ludzie...

Każdy pracownik ma obowiązek poinformowania o zmianie adresu, bo proszę wybaczyć ale nie posiadam szklanej kuli w której wyświetla mi się, że pracownik zamierza zmienić adres, a następnie nowy adres wraz z widokiem ulicy...

Śmieszy mnie jak Ryszard to ładnie opisał...
1.Odnośnie oszczędności- na głupi text: "bo ja mam komuś kase oddać", padła głupia odpowiedz: "weź z oszczędności"- nie interesuje mnie co kto musi.
2.Prace zakończyłeś 7 Stycznia- to nie jest koniec grudnia.. kolejna mała pomyłeczka..

Dodam jeszcze, że chęć spotkania nie została zaakceptowana przez pana Ryszarda; jak również próbował On wmówić mi jakieś daty, które po przesłaniu smsów z tamtego czasu udowadniające Jemu, że kłamie, odpisał mi :"mam w głowie siano SIĘ".
Zechciał mnie też nazwać "łajzą".

Tak się nie zachowuje człowiek chcący rozwiązać sprawę, tylko chyba szukający osoby do wyładowania się.
Jak już napisała Esperanza zdarzały się problemy ale każdy dało się rozwiązać "bez kopania po nerach".

Jak widać zdarzają się ludzie, którzy wszystkich w około uważali by tylko za niekompetentnych...
mimika
Nowy na forum

Postby mimika » Thu, 2 February 2012, 19:22

A i z mojej strony to wszystko,
chciałabym nie rozwijać dalszego opluwania na forum.
Już 'ostrzegłeś' forumowiczów...
mimika
Nowy na forum

Postby dorian0404 » Thu, 2 February 2012, 22:17

mimika wrote:A i z mojej strony to wszystko,
chciałabym nie rozwijać dalszego opluwania na forum.
Już 'ostrzegłeś' forumowiczów...

Ty swoje a ja swoje to wiadome ale mialem Cie poglaskac po glowie jak chcialas zastraszyc mnie swoim mezem czy jak :?: to bylo dopiero swietne zagranie .

``Badz swiadkiem nie sedzia,skup sie na sobie ,zamiast na zyciu innych jak to robicie``
dorian0404
Forumowy wymiatacz

Postby dorian0404 » Thu, 2 February 2012, 22:21

mimika wrote:Witam,
myślę, że należy wyjaśnić kilka kwestii, jeżeli pan Ryszard chce wyjaśnić to przez forum- proszę bardzo.
Ja-Monika K nie mam żadnej firmy- jestem tylko przedstawicielem firmy sprzątającej- Area Supervisorem, w moich kompetencjach nie leży wypisywanie P45 czy sprawy księgowej- do której Ryszard dostał numer telefonu, dostał kopie maila od księgowej kiedy ta P45 do Niego wyśle- zgodnie z podpisaną umową miedzy Ryszardem a mną-przedstawicielka firmy(NIE WŁAŚCICIELKA jak mylnie przedstawia to Ryszard) P45 wysyłane jest po wystawieniu payslipa zamykającego karierę pracownika w firmie(NIE MOJEJ!).

Informacja o terminie wypłaty była podana podczas podpisania umowy- rozumiem to w ten sposób, że jeżeli komuś nie odpowiada system wynagrodzeń miesięcznych z miesięcznym opóźnieniem TO PRACY NIE PODEJMUJE, a nie później rzuca błotem bo tyle musi czekać na swoje pieniądze.. Ludzie...

Każdy pracownik ma obowiązek poinformowania o zmianie adresu, bo proszę wybaczyć ale nie posiadam szklanej kuli w której wyświetla mi się, że pracownik zamierza zmienić adres, a następnie nowy adres wraz z widokiem ulicy...

Śmieszy mnie jak Ryszard to ładnie opisał...
1.Odnośnie oszczędności- na głupi text: "bo ja mam komuś kase oddać", padła głupia odpowiedz: "weź z oszczędności"- nie interesuje mnie co kto musi.
2.Prace zakończyłeś 7 Stycznia- to nie jest koniec grudnia.. kolejna mała pomyłeczka..

Dodam jeszcze, że chęć spotkania nie została zaakceptowana przez pana Ryszarda; jak również próbował On wmówić mi jakieś daty, które po przesłaniu smsów z tamtego czasu udowadniające Jemu, że kłamie, odpisał mi :"mam w głowie siano SIĘ".
Zechciał mnie też nazwać "łajzą".

Tak się nie zachowuje człowiek chcący rozwiązać sprawę, tylko chyba szukający osoby do wyładowania się.
Jak już napisała Esperanza zdarzały się problemy ale każdy dało się rozwiązać "bez kopania po nerach".

Jak widać zdarzają się ludzie, którzy wszystkich w około uważali by tylko za niekompetentnych...

To i na to odpowiem odnosnie MOICH PIENIEDZY jak na nie zapracowalem to powinienem je dostac a jak ktos zle naliczyl to powinny byc wyplacone jak najszybciej bo zaprzeproszeniem gowno mnie to obchodzi,ze ktos kilku godzin liczyc nie potrafi i pozniej sa problemy,jak ktos ma problemy z utrzymaniem ksiegowosci to powinien zmienic prace a moje oszczednosci innych powinny gowno obchodzic i nie mam ochoty sie wiecej wypowiadac bo to nie moj profil tylko zony
dziekuje za uwage.
p.s ja nigdzie nie napisalem,ze jestes wlascicielka :lol: trzeba umiec czytac zwlaszcza miedzywierszami.

pozatym smieszy mnie tresc,ze zdarzaly sie problemy ale dawalo sie je rozwiazywac :lol: jak ktos boii sie o swoja ``posade`` to i siedzi cicho i sie nie odezwie i da sobie wszystko wmowic ja do takich osob nie naleze.

pozatym nastepne sprostowanie ADRES ZMIENILEM PO RZUCENIU PRACY wiec informowac Was nie musialem to raz a dwa i chyba najwazniejsze to p.monika staral sie jak cepowi mi wmowic ,ze ma godziny zaksiegowane a po tym wszystkim jeszcze ze trzy razy sie ze mna kontaktowala i pytala ile to mam tych godzin przepracowanych no jak ktos ma problem z matematyka i to ta najprostsza czyli dodawanie to juz nie moj biznes sorry
a jak ktos trzyma reke na kilku pracownikach i ich sprawach i nie radzi sobie z zaltawianiem podstawowych prostych spraw to chyba odpowiedz sama sie cisnie na usta

ide sie wyluzowac co by mi znow krew sie nie wzburzyla :D
Last edited by dorian0404 on Thu, 2 February 2012, 22:43, edited 2 times in total.

dorian0404
Forumowy wymiatacz

Postby dorian0404 » Thu, 2 February 2012, 22:26

Esperanza wrote:Pracuję dla Moniki od dawna i nie zgadzam się z Twoimi oskarżeniami. Mi to podchodzi pod szkalowanie jej dobrego imienia. Podejmując pracę Monika (zapewne tak jak mi i innym pracownikom), wytłumaczyła Ci w jaki sposób naliczane jest wynagrodzanie i kiedy jest wypłacane-nie rozumiem wiec skąd Twoje zdziwienie, ze musiales czekać tyle na wypłatę? Po drugie, owszem, w firmie (nota bene nie należącej do Moniki!) zdarzają się pomyłki przy naliczaniu wynagrodzenia jednak ZAWSZE są one wyrównywane wraz z następnym przelewem (a jak dobrze wiedziałes podpisując umowę przelew jest raz w miesiącu). Te pomyłki są niezależne od Moniki więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia skontaktuj się z włascicielami firmy od ktorych to zależy. Przykro się czyta takie rzeczy, biorąc pod uwagę jak często Monika szła ci na rękę za każdym razem kiedy prosiłeś o dzień wolny lub wcześniejsze wyjście z pracy.
Nieładnie z twojej strony Ryszardzie!

Z firma i nie tylko sie juz skontaktowalem a opinie mam prawo wyrazic bo od tego jest ten watek pozatym szkoda,ze obce osoby sie nie zechca wypowiedziec tylko przyjaciolki P.moniki,jak ktos lubi i chce to prosze bardzo niech sobie smialo pracuje
moje zdanie na temat tej pracy jest jaki jest i nic tego nie zmieni.

dorian0404
Forumowy wymiatacz

Postby KKInvestigations » Fri, 3 February 2012, 08:27

Proponuję walkę na miecze w celu udowodnienia kto ma rację, albo nie, to by było zbyt skomplikowane jak na poziom tej dyskusji więc proponuję gołe pięści. W tym przypadku nie można obwiniać Pani Moniki, że wysyła męża. A tak na poważnie to faktycznie nie jest to najlepsze miejsce na tego typu kłótnie (generalnie nie jest to miejsce na żadne kłótnie). Tak się niefortunnie składa, że czytałem pierwszą wypowiedź Doriana i również nie potrafię czytać pomiędzy wierszami i również zrozumiałem, że Monika jest właścicielką firmy. Nie rozumiem, dlaczego masz pretensję do Pani Moniki za wysłanie umowy na Twój stary adres skoro to był Twój adres w momencie zatrudnienia i go później nie uaktualniłeś w firmie. Osobiście uważam, że w tej kwestii Pani Monika błędu nie popełniła, być może wysłała umowę zbyt późno (powinna to zrobić do 2 mięsięcy od podjęcia pracy), ale to inna kwestia. Z drugiej strony Pani Monika jest Supervisorką, więc niekoniecznie wszystkie oskarżenia powinny dotyczyć tylko jej osoby, domyślam się, że część oskarżeń powinna być skierowana pod adresem księgowej. Osobiście jestem zwolennikiem negocjacji a nie obrzucania się błotem na forum.
KKInvestigations
Bywalec

Postby DarkDante » Fri, 3 February 2012, 10:37

Ja bym przede wszystkim polecal Panu Rysiowi zalozenie swojego konta na forum a nie pisanie z konta zony/dziewczyny bo to glupio wyglada jak sie czyta w jednym watku wypowiedz kobiety a w drugim mezczyzny.
Zalozenie osobnego konta nie boli i naprawde nie jest skomplikowane, zona/dziewczyna z pewnoscia w tym pomoze.
DarkDante
Admin

Postby dorian0404 » Fri, 3 February 2012, 10:41

Ale czy ten dzial nie jst o rzeczach ktore Nam sie wydarzyly w pracy ???
wiec nie wiem skad to oburzenie,pozatym jak juz nie pracuje w danej firmie to nie musze uaktualniac swojego adresu bo nie mam takiego obowiazku

napisalem,ze pracowalem u P.moniki poniewaz firma znajduje sie w 2 Irlandii wiec osobistego kontaktu nie ma z ta firma wiec uwazam ,ze dobrze napisalem bo jako z przedstawicielka firmy to tylko z Nia jest osobisty kontakt.

Duzo w tym dziale naczytalem sie o pracodawcach i o roznych miejscach w pracy i rowniez o supervisorach tylko,ze o irlandczykach a jko,ze wspomnialem o polce to juz nie mozna napisac ????

no chyba,ze to jest tak,ze dupe tutaj irlnczykom mozna obsmarowac z racji ,ze nie wejdzie i nie przeczyta a polakowi to juz nie bardzo ???
ja jestem innego zdania.

dorian0404
Forumowy wymiatacz

Next

Return to Praca